Osobní odběr : Zdarma

Naše odběrné místo najdete na adrese Hybešova 37, Brno - prodejna Papír a hračky.  Při objednání do 17:00 hodin si můžete zboží vyzvednout hned druhý den (pouze pracovní dny od pondělí do pátku).  Otevírací doba prodejny je: Po - Pá: 8:00 - 17:00 hodin.  Vaše objednávka bude na prodejně uložena po dobu 5 pracovních dnů. V případě, že si nestíháte objednávku vyzvednout, kontaktujte nás telefonicky, nebo e-mailem.  

Zásilkovna: 49 Kč 21.jpg

Více než 700 výdejních míst po ČR.  Při objednávce do 16:00 hodin zboží doručí obvykle do 2 pracovních dnů.  Služba obsahuje SMS a e-mail informaci o doručení zboží na výdejnu.  

Balík do balíkovy: 55 Kč 

Zboží bude doručeno na jedno z 200 odběrných míst, které si sami zvolíte.  Pro vyzvednutí zásilky stačí zadat jméno a kód který obdržíte v SMS a e-mail upozornění.  Na všech přepážkách můžete platit kartou. Jednoduše si můžete prodloužit úložní dobu na poště ze standardních 7 na 15 dní, a to prostřednictvím odkazu, který bude k dispozici v avízu o blížícím se konci úložní doby.  

Balík na poštu: 99 Kč 

Zboží bude doručeno na jednu z 3500 Českých pošt, kterou si sami zvolíte.  Zásilku můžete vyzvednout kdykoliv v otevírací dobu dané pošty. Při objednání do 15:00 hodin je zboží doručeno obvykle následující pracovní den. Pomocí SMS a e-mailu budete informování o zásilce a můžete její stav on-line sledovat.  

Balík do ruky: 119 Kč 

Zboží Vám bude doručeno na Vaší adresu.  Pokud nebudete zastiženi doma, dostanete do schránky informaci o doručení zboží. Poté můžete požádat o opětovné doručení nebo si zásilku vyzvednout na poště, kde je uložena.  Při objednání do 15:00 hodin je zboží doručeno obvykle následující pracovní den.  Pomocí SMS a e-mailu budete informování o zásilce a můžete její stav on-line sledovat.  

Dobírka: 20 Kč

Zboží u nás nemusíte platit předem. U každé dopravy máte možnost zboží zaplatit dobírkou.

Přidáno na seznam

Naše stránky používají cookies, aby vám mohly poskytnout lepší služby. Používáním našeho webu s tím souhlasíte.