Korálkové náramky

Náramek vyrobený ze 6mm korálků barevného Achátu a 10mm růžových Cibuláků. Celý dojem má připomínat staré zdobené nádobí takzvané Cibuláky. Tyto nádherné náramky jsou vhodné pro každého, kdo má rád netradiční provedení.
169,00 Kč
Elegantní náramek z pruhovaného Achátu. Doplněný komponenty Swarovski v zelené barvě. Díky jedinečnosti každého korálku nelze vyrobit 2 náramky naprosto stejné. Máte tedy zaručeno, že každý kousek bude originální. 
149,00 Kč
Jednoduchý krásný náramek, který je tvořen ze 6mm korálků šedého Jaspisu. Hodí se jako každodenní doplněk pro něho nebo pro ni.
Fitness náramek vyrobený ze 6mm korálků Tibetského Achátu v různých odstínech. Náramek je doplněný činkou z hematitu. Díky jedinečnosti každého korálku nelze vyrobit dva náramky naprosto stejné. Máte tedy zaručeno, že každý kousek bude originální.
Elegantní náramek vyrobený ze 6mm korálků Turmalínu v různých odstínech a Xmm kostkou Swarovski ve fialové barvě. Díky jedinečnosti každého korálku nelze vyrobit dva náramky naprosto stejné. Máte tedy zaručeno, že každý kousek bude originální.
Elegantní náramek vyrobený ze 6mm korálků Pietersitu v různých odstínech. Náramek je doplněný Buddhou z hematitu. Díky jedinečnosti každého korálku nelze vyrobit dva náramky naprosto stejné. Máte tedy zaručeno, že každý kousek bude originální.
199,00 Kč
Náramek vyrobený ze 6mm korálků bílého Onyxu  a 10mm modrých Cibuláků. Celý dojem má připomínat staré zdobené nádobí takzvané Cibuláky. Tyto nádherné náramky jsou vhodné pro každého, kdo má rád netradiční provedení.
299,00 Kč
Elegantní náramek z Qinghajského Nefritu v různých odstínech. Doplněný Swarovski komponenty v zelené barvě. Díky jedinečnosti každého korálku nelze vyrobit 2 náramky naprosto stejné. Máte tedy zaručeno, že každý kousek bude originální. 
199,00 Kč
Jednoduchý krásný náramek, který je tvořen z 6mm korálků Pietersitu. Hodí se jako každodenní doplněk pro něho nebo pro ni.
Fitness náramek vyrobený ze 6mm korálků Červeného Tyrkenitu v různých odstínech. Náramek je doplněný činkou z hematitu. Díky jedinečnosti každého korálku nelze vyrobit dva náramky naprosto stejné. Máte tedy zaručeno, že každý kousek bude originální.
249,00 Kč
Elegantní náramek z přírodního tyrkysového mořského sedimentu (regalitu). Doplněný Swarovski komponenty v oranžové  barvě. Díky jedinečnosti každého korálku nelze vyrobit 2 náramky naprosto stejné. Máte tedy zaručeno, že každý kousek bude originální. 
Elegantní náramek vyrobený ze 6mm korálků Kytičkového Jaspisu v různých odstínech. Náramek je doplněný o hlavu lva z nerezové oceli. Díky jedinečnosti každého korálku nelze vyrobit dva náramky naprosto stejné. Máte tedy zaručeno, že každý kousek bude originální.
199,00 Kč
Náramek vyrobený ze 6mm korálků Tygřího Oka a 10mm hnědých Cibuláků. Celý dojem má připomínat staré zdobené nádobí takzvané Cibuláky. Tyto nádherné náramky jsou vhodné pro každého, kdo má rád netradiční provedení.
249,00 Kč
Elegantní náramek z Tyrkysového Regalitu v různých odstínech. Doplněný Swarovski komponenty v perleťové barvě. Díky jedinečnosti každého korálku nelze vyrobit 2 náramky naprosto stejné. Máte tedy zaručeno, že každý kousek bude originální. 
129,00 Kč
Jednoduchý krásný náramek, který je tvořen z 6mm korálků matného Onyxu. Hodí se jako každodenní doplněk pro něho nebo pro ni.
Fitness náramek vyrobený ze 6mm korálků barevného Achátu v různých odstínech. Náramek je doplněný činkou z hematitu. Díky jedinečnosti každého korálku nelze vyrobit dva náramky naprosto stejné. Máte tedy zaručeno, že každý kousek bude originální.
249,00 Kč
Elegantní náramek z přírodního ametystu. Doplněný komponenty Swarovski v mentolové barvě. Díky jedinečnosti každého korálku nelze vyrobit 2 náramky naprosto stejné. Máte tedy zaručeno, že každý kousek bude originální. 
Elegantní náramek vyrobený ze 6mm korálků Australského Jaspisu v různých odstínech. Náramek je doplněný o křížek Swarovski. Díky jedinečnosti každého korálku nelze vyrobit dva náramky naprosto stejné. Máte tedy zaručeno, že každý kousek bude originální.
199,00 Kč
Náramek vyrobený ze 6mm korálků Lapisu Lazuli a 10mm modrých Cibuláků. Celý dojem má připomínat staré zdobené nádobí takzvané Cibuláky. Tyto nádherné náramky jsou vhodné pro každého, kdo má rád netradiční provedení.
199,00 Kč
Elegantní náramek z Pokoveného Achátu v různých odstínech. Doplněný Swarovski komponenty v zelené barvě. Díky jedinečnosti každého korálku nelze vyrobit 2 náramky naprosto stejné. Máte tedy zaručeno, že každý kousek bude originální. 
179,00 Kč
Jednoduchý krásný náramek, který je tvořen z 6mm korálků Lapis Lazuli. Hodí se jako každodenní doplněk pro něho nebo pro ni.
Fitness náramek vyrobený ze 6mm korálků matného Onyxu v různých odstínech. Náramek je doplněný činkou z hematitu. Díky jedinečnosti každého korálku nelze vyrobit dva náramky naprosto stejné. Máte tedy zaručeno, že každý kousek bude originální.
199,00 Kč
Elegantní náramek z přírodního kytičkového jaspisu. Doplněný komponenty Swarovski v oranžové barvě . Díky jedinečnosti každého korálku nelze vyrobit 2 náramky naprosto stejné. Máte tedy zaručeno, že každý kousek bude originální. 
Elegantní náramek vyrobený ze 6mm korálků Šedého Jaspisu v různých odstínech. Náramek je doplněný o lebku z nerezové oceli. Díky jedinečnosti každého korálku nelze vyrobit dva náramky naprosto stejné. Máte tedy zaručeno, že každý kousek bude originální.
Zobrazení 1-24 z 47 položek
Přidáno na seznam

Naše stránky používají cookies, aby vám mohly poskytnout lepší služby. Používáním našeho webu s tím souhlasíte.